LOST PATROL - paintball Brodnica, imprezy integracyjne, wypożyczalnia sprzętu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat paintballu oraz z ofertą jaką dla Was przygotowaliśmy. Cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo i dobrą zabawę, dlatego prosimy o zapoznanie się z poszczególnymi regulaminami. Życzymy udanych pojedynków i niezapomnianych wrażeń! Organizujemy również imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych.AKTUALNE PROMOCJE


U NAS SEZON TRWA CAŁY ROK. . . POSIADAMY DWA SYSTEMY ZASILANIA:

Dwutlenek węgla (CO2),

sprężone powietrze (HP).


POSIADASZ WŁASNY, BEZPIECZNY TEREN I CHCESZ TAM ZORGANIZOWAĆ STRZELANKĘ? NIC TRUDNEGO, PO PROSTU SIĘ Z NAMI SKONTAKTUJ - dojedziemy tam gdzie organizujesz imprezę i zadbamy o dobrą zabawę. Koszty dojazdu ustalamy z klientami indiwidualnie.

INFORMACJE OGÓLNE

Paintball – (wym. pejntbol) rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Pole gry to przede wszystkim tereny leśne, przewaga lasu sosnowego oraz młody las brzozowy. Infrastruktura naturalna, gdzie gracze sami potrafią zorganizować się w budowie zasieków z gałęzi. Jesteśmy otwarci na propozycję graczy, aby udoskonalać teren.