SCENARIUSZE GRY

Zasady gry określa regulamin, gracze sami mogą zadecydować o celu gry,

odbicie zakładnika – W grze biorą udział dwie drużyny- terroryści i oddział specjalny. Zakładnik jest przetrzymywany w bazie terrorystów, należy go odbić i bezpiecznie odprowadzić do bazy antyterrorystów. Zakładnik nie może się ruszyć z bazy dopóki jeden z Oddziału Specjalnego go nie dotknie.

zdobycie flagi – W grze biorą udział dwie drużyny. Celem jest dostanie się do bazy przeciwnika, zdobycie umieszczonej w niej flagi i zaniesienie jej do własnej bazy. Zawodnik posiadający flagę jeżeli zostanie trafiony pozostawia flagę w miejscu trafienia i schodzi z pola gry. Każda drużyna nie może swojej flagi z powrotem odprowadzić do bazy, lecz bronić jej w miejscu pozostawienia przez wroga.

ochrona VIPa – W grze biorą udział dwie drużyny. Terroryści i antyterroryści. VIP rozpoczyna grę ze składem antyterrorystów i musi zostać bezpiecznie odprowadzony w miejsce wcześniej ustalone jako cel ucieczki VIPa. Terroryści mają za zadanie zestrzelić go zanim ucieknie w wyznaczone miejsce.

eliminacja przeciwnika – W grze biorą udział dwie drużyny. Celem jest wyeliminowanie jednej z drużyn. Każdy gracz trafiony podnosi wolną rękę i schodzi z pola gry. Wygrywa ta drużyna, której choć jeden uczestnik pozostanie „żywy” na polu gry.

polowanie na lisa – W grze bierze udział grupa myśliwych i jeden lis. Lis jest wyposażony w pełny magazynek (200 kulek), a każdy myśliwy w 20 kulek. Celem jest zestrzelenie lisa. W takim scenariuszu stosuję się czas. Jeżeli Lis utrzyma się przy „życiu” we wcześniej ustalonym czasie to wygrał. W zależności od ilości myśliwych „Lis” może zostać wyposażony we większą ilość kulek.

snajper - Jeden zawodnik zostaje snajperem, znajduje ciekawe miejsce, z którego ma dobry zasięg wzrokowy (może być np. drzewo, wzniesienie, itp.). Drugi zawodnik jest bez markera, jego zadaniem jest dostanie się do określonego miejsca. Snajper musi go zestrzelić. Taki scenariusz doskonali umiejętność wykorzystywania naturalnych przeszkód do ukrywania się i sprawdza oko snajpera. Dobra gra na koniec eventu gdy zostało graczom jeszcze trochę kulek. (propozycja gracza)

Dodatkowe scenariusze zaproponowane przez gracza.


Jesteśmy także otwarci na propozycje graczy co do scenariusza gry.